AKTUALNOŚCI
KONTRA-TAKT 2017 ? WIELKIE STARCIE!
22.02.2017

We wtorek 28 lutego rozpoczną się przesłuchania kandydatów do zespołów wokalnych, które wezmą udział w piątej edycji tarnowskiego konkursu muzycznego "KONTRA-TAKT". W tym dniu przesłuchania będą miały miejsce w VII LO w Tarnowie od godz. 12.00 do 14.00.

Kolejne przesłuchania odbędą się we czwartek, 2 marca w V LO w Tarnowie w godzinach 12.00-14.00, a następnie w poniedziałek 6 marca w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w godzinach 8.00-10.00.

Wybrani w castingu uczniowie będą mieli wyjątkową okazję współpracy z doświadczonymi muzykami, którzy przygotują swoje zespoły do występu na scenie tarnowskiego teatru w koncercie finałowym, który odbędzie się we wtorek, 18 kwietnia o godzinie 14.00.

W tegorocznej piątej edycji konkursu zespół VII LO poprowadzi Sławek Ramian, laureat "Szansy na sukces", finalista telewizyjnego programu "Bitwa na głosy", uczestnik czwartej edycji programu "The Voice of Poland", współtwórca warsztatów wokalnych Sing&Record.

Piotr Kita, finalista konkursu "Must be the Music" poprowadzi po raz pierwszy uczniów z Zespołu Szkół Mechaniczno-Elektrycznych.

Z kolei uczniowie V LO w Tarnowie będą pracować z Grzegorzem Gawlikiem, kompozytorem, autorem tekstów, współtwórcą warsztatów wokalnych Sing&Record, który w ubiegłym roku poprowadził do zwycięstwa uczniów z II LO w Tarnowie.

Relacje z poszczególnych etapów konkursu będzie można oglądać w telewizji IMAV.tvoraz na portalach internetowych www.zakochaniwtarnowie.pl i www.stowarzyszeniekanon.pl.

"KONTRA-TAKT" to autorski projekt Stowarzyszenia KANON w ramach szkolnej edycji projektu "Zakochani w Tarnowie" wzbogacający ofertę edukacyjną i wychowawczą.

Celem projektu jest stworzenie warunków do odkrywania i rozwoju młodych talentów. Integracja między środowiskami szkolnymi oraz ścisła współpraca z tarnowskimi artystami i twórcami tworzą wyjątkową atmosferę i dynamikę spotkań, dzięki którym młodzież zdobywa nowe umiejętności i umacnia swoje dobre strony oraz pewność siebie.

Projekt realizowany jest we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa.

Wracaj
copyright ? Stowarzyszenie KANON