AKTUALNOŚCI
Kolejna BITWA (na głosy) W TARNOWIE
11.04.2017

We wtorek, 18 kwietnia o godzinie 14.00 na scenie tarnowskiego teatru rozegra się kolejna bitwa na głosy pomiędzy zespołami trzech tarnowskich szkół. Uczniowie V LO, VII LO i ZSME w Tarnowie zaprezentują światowe i polskie przeboje muzyki rozrywkowej w finałowym koncercie V Edycji konkursu "KONTRA-TAKT".

Jak co roku wykonawcom będzie towarzyszył tarnowski band pod kierunkiem Mariusza "Mario" Dziekana w składzie: Bartek Rojek (perkusja), Paweł Baran (bas), Damian Gwizd (gitara) i Mariusz Dziekan (instrumenty klawiszowe).

Specjalnym gościem tegorocznego koncertu będzie tarnowska grupa tańca współczesnego "MAKATAN".

W tym roku usłyszymy "More Than Words" (Extreme), "Star people" (George Michael), “Tears In Heaven" (Eric Clapton) oraz wielkie polskie przeboje tj. "Byłam Różą" (Kaya i Bregovic), "Dach" (Sound’n’Grace) oraz "Bananowy Song"(Vox).

Zwycięzcę koncertu finałowego wybierze JURY konkursu pod przewodnictwem pana Marcina Sobczyka.

Patronat medialny nad koncertem objęły telewizja IMAV.tv, radio RDN Małopolska. Zapraszamy na relacje z przygotowań i koncertu na portale internetowe www.zakochaniwtarnowie.pl www.stowarzyszeniekanon.pl oraz rdn.pl.

"KONTRA-TAKT" to autorski projekt Stowarzyszenia KANON w ramach szkolnej edycji projektu Zakochani w Tarnowiewzbogacający ofertę edukacyjną i wychowawczą.

Celem projektu jest stworzenie warunków do odkrywania i rozwoju młodych talentów. Integracja między środowiskami szkolnymi oraz ścisła współpraca z tarnowskimi artystami i twórcami tworzą wyjątkową atmosferę i dynamikę spotkań, dzięki którym młodzież zdobywa nowe umiejętności i umacnia swoje dobre strony oraz pewność siebie.

Projekt realizowany jest we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa.

Wracaj
copyright ? Stowarzyszenie KANON