AKTUALNOŚCI
„ZAKOCHANI W TARNOWIE” ZAWITAJĄ W MURACH PWSZ
30.09.2017

 

 

Tradycyjnie na przełomie września i października młodzież tarnowskich szkół weźmie udział w Grze Miejskiej „Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie​” organizowanej of 2012 roku przez Stowarzyszenie KANON we współpracy z Wydziałem Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa.

W tegorocznej piątej edycji, partnerem projektu będzie Instytut Filologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, która w tegorocznym rankingu „Perspektyw” zajęła trzecia miejsce w kategorii wyższych szkół zawodowych w Polsce a od dwóch lat jest liderem w Polsce w kategorii najchętniej wybieranej szkoły zawodowej.

Dzięki współpracy z wykładowcami PWSZ w Tarnowie młodzież weźmie udział w warsztatach i szkoleniach przygotowujących do stworzenia mini formy filmowej na temat tarnowskich atrakcji na ścieżce zakochanych.

W tegorocznej edycji wezmą udział uczniowie reprezentujący II LO, XVI LO, ZSP oraz ZST w Tarnowie – Mościcach. Finał Gier Miejskch Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie odbędzie się w piątek 13 października. Rozpoczęcie o godzinie 11.00 w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury, które po raz kolejny gości finalistów tego projektu.

Celem projektu „Gry Miejskie Ścieżkami Zakochanych w Tarnowie” jest poszerzenie wiedzy i znajomości historii, współczesności oraz atrakcji Tarnowa wśród młodzieży szkolnej.

Wracaj
copyright ? Stowarzyszenie KANON