AKTUALNOŚCI
III Edycja KONTRA-TAKT
09.03.2015

Szkolna bitwa na głosy nabiera rumieńców

Połączyła ich pasją i chęć rozwijania muzycznych umiejętności. Szkolna bitwa na głosy w ramach projektu KONTRA TAKT nabiera rumieńców. Rozpoczęły się ćwiczenia, które mają przygotować uczniów trzech tarnowskich szkół do występu na dużej scenie. Uczestnicy projektu pod czujnym okiem Sławka Ramiana i Grzegorza Gwlika, Pawła Mazura poznają się, ćwiczą swój głos i dobrze się przy tym bawią.

Oglądaj?

Trwa poszukiwanie muzycznych talentów w Tarnowie

Unikatowa i zaskakująca ? kolejna edycja kultowego projektu KONTRA TAKT powraca. Poszukiwania kandydatów rozpoczęły się w ZSOiT im. Jana Szczepanika w Tarnowie. Chętnych do tego, aby podjąć muzyczne wyzwanie nie brakowało. Każdy miał szanse do zaprezentowania swojego talentu. Tylko nieliczni mogli dostać się do zespołu, który poprowadzi Grzegorz Gawlik ? kompozytor, współtwórca warsztatów wokalnych Sing&Record, człowiek któremu muzyka gra w sercu. Pierwszy dzień przesłuchań zgromadził wielu chętnych. Wszyscy z jednym pragnieniem zaistnieć na scenie i spełnić muzyczne marzenie.

Oglądaj?

Muzyczne talenty w ?Budowlance? wybrane

Rożne osobowości, wyjątkowe talenty i zaskakujące występy. Ostatni dzień przesłuchań w ramach projektu KONTRA TAKT już za nami. Muzycznych perełek wśród uczniów z ZSB szukał Sławek Ramian ? wokalista, współtwórca warsztatów wokalnych Sing&Record, uczestnik kilku muzycznych programów telewizyjnych, człowiek, który gdziekolwiek się pojawi zaraża ludzi swoją pasją do muzyki. Czy udało mu się to również w tarnowskiej budowlance? Przekonamy się. Jedno jest pewne chętnych do tego, żeby znaleźć się w jego zespole i wystąpić na dużej scenie nie brakowało.

Oglądaj?

05.03.2015 Magazyn Miejski

1. ?Nowy zespół? Pawła Mazura.

Oglądaj?

Źródło: imav.tv

Wracaj
copyright ? Stowarzyszenie KANON