Menu
KONTRA-TAKT

logo ?KONTRA-TAKT? to nowe wydarzenie muzyczne w Tarnowie promujące muzykę i młode talenty wokalne zasługujące na uwagę nie tylko swoich rówieśników, ale również ludzi z branży.
Stowarzyszenie KANON, które jest autorem projektu ?Zakochani w Tarnowie? uruchamia w kwietniu cykliczny konkurs dla zespołów wokalnych reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne w Tarnowie. Wzorem stanowych konkursów szkolnych zespołów wokalno-muzycznych współtworzymy widowisko, które pozwoli sprawdzić swoje umiejętności zdolnej muzycznie młodzieży i zachęcić do rozwijania swojego talentu w amatorskich lub profesjonalnych zespołach i grupach wokalnych.

W pierwszej inauguracyjnej edycji projektu ?KONTRA-TAKT? wezmą udział zespoły wokalne dwóch tarnowskich szkół, które zostały wybrane na castingu 28 lutego przez tarnowskich wokalistów, Rafała Huszno z Totentanz i Sławka Ramiana, finalisty programu ?Bitwa na Głosy?. Trenerzy pracują intensywnie z obiema grupami do 15 kwietnia aby zaprezentować swój repertuar na pierwszym koncercie konkursu ?KONTRA-TAKT? we wtorek 16 kwietnia o godzinie 12.00.

Zapraszamy na koncert, który gwarantuje bogatą mieszankę uczuć, emocji i podziwu dla wokalnego talentu tarnowskiej młodzieży!
Wejście bezpłatne.

Wiecej?

Aktualności:
Rafał Huszo i Jego nowy Zespół
Muzyczny trening uczniów z XVI liceum
Warsztaty wokalne dla uczestników
Warsztaty integracyjne uczestników KONTRA-TAKT
Casting do KONTRA-TAKT

O projekcie:
Na muzycznytarnow.pl
Na www.tarnowskikurierkulturalny.pl
Na www.pulsmiasta.com

copyright ? Stowarzyszenie KANON