Facebook
Menu
Akademia Rozwoju Talentu - ART

"ATELIER NA MOŚCIE"
W każdą sobotę od 10.00 do 12.00

Pierwszy mały sukces naszych podopiecznych z grupy plastycznej z Akademii Rozwoju Talentu ART

 

Jeśli lubisz rysować, malować, wyrażać siebie w sztuce - przyjdź do nas na sobotnie spotkania plastyczne na MOŚCIE. Gwarantujemy spędzenia sobotniego przedpołudnia w nietuzinkowy sposób.

  • Zajęcia prowadzić będzie doświadczony nauczyciel plastyki, który oprócz pracy z dziećmi i młodzieżą zajmuje się czynnie pracą artystyczną.
  • Stwarzamy warunki do powstawania dzieł, które są zachętą do dalszej pracy i rozwoju. Wykorzystamy różnorodne techniki pracy, umożliwimy działania na płaszczyźnie i w przestrzeni. Program spotkań obejmuje także malarstwo i rysunek studyjny.
  • Zdobędziesz umiejętności wyrażania własnych emocji w procesie twórczym, rozwiniesz też cechy osobowości, które będą przydatne w podejmowanych twórczych wyzwaniach oraz w życiu społecznym.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 9 do 15 lat do kreatywnego działania, a być może nowe umiejętności okażą się waszą pasją. Informacje i zapisy pod numerem telefonu 603 953 185.

Autor Programu i Prowadzący : mgr Agnieszka Zając

"KLUB DRAMY NA MOŚCIE"

W każdą sobotę od 10.00 do 12.00

Jeśli nudzisz się i szukasz pomysłu na twórcze spędzenie soboty - dołącz do nas na spotkania teatralne na  MOŚCIE.

  • Zajęcia prowadzić będzie doświadczony trener dramy. Drama to taka metoda, która bazuje na spontanicznym  i intuicyjnym wchodzeniu w role i nie wymaga od Ciebie zdolności aktorskich.
  • Nowe umiejętności pozwolą  Ci skuteczniej komunikować się i współpracować w grupie, wywołają uśmiech na Twojej twarzy i obudzą Twój twórczy potencjał
  • Otwartość, spontaniczność, aktywność, empatia, świadome oraz twórcze myślenie i działanie - to możesz osiągnąć na naszych zajęciach!
Autor Programu i Prowadzący : mgr Magdalena Wajda
copyright © Stowarzyszenie KANON