Facebook
AKTUALNOŚCI
Lato rozgrzewa serca Zakochanych w Tarnowie
07.07.2012

W ubiegły weekend serca zakochanych najgoręcej biły w Tarnowie. A to za sprawą imprez dla zakochanych par, małżeństw i wszystkich żyjących z pasją zorganizowanych przez Stowarzyszenie KANON.

W sobotnie popołudnie w Tarnowskim Teatrze odbyły się dwa niecodzienne spotkania. W pierwszym z nich wzięli udział uczniowie II LO i ZSOiT im. Jana Szczepanika, ich opiekunowie oraz zaproszeni przez nich goście, a jego tematem była prezentacja autorskiego projektu ?SZLAK MIŁOSNYCH HISTORII TARNOWA?. Wynikiem pracy grupy młodych Tarnowian jest wystawa planszowa sześciu wybranych miłosnych historii, które sami opisali i sfotografowali oraz fotokast. 10Dzięki współpracy i pomocy Centrum Fotografii Piotra Grzyba powstała unikalna wystawa, której temat może stać się kolejną interesującą atrakcją turystyczną miasta Tarnowa.
Ten wyjątkowy projekt został zrealizowany przy współpracy z Urzędem Miasta Tarnowa i współfinansowany z jego budżetu.

15W sobotni wieczór Tarnowski Teatr stał się epicentrum CZUŁOŚCI w Małopolsce. W autorskim widowisku wzięli udział wyjątkowi goście, a wśród nich publiczność zauroczył swoim włoskim temperamentem i charakterem Raffaele Esposto wraz z żoną Edytą, w świat liryki i melancholii wprowadziła wszytkich w mini recitalu wokalnym Monika Stec. A na koniec do łez rozbawił wszystkich najbardziej znany i lubiany Mim Rzeczypospolitej, 35Ireneusz Krosny. Wśród uczestników spotkania, którzy zakupili cegiełki na budowę hospicjum ?Via Spei? rozlosowano pięć wyjątkowych nagród dla zakochanych a opuszczając Tarnowski Teatr, wszystkie Panie otrzymały od organizatorów piękną różę.

02Letnie Spotkania Zakochanych w Tarnowie zakończyła w niedzielę Pierwsza Świętojańska Biesiada Małżeńska. Na skwerze św. Antoniego w Mościcach można było tańczyć, śpiewać i bawić się do późnych godzin wieczornych razem z Tarnowskimi Wodzirejami, góralskim zespołem Dzianiszanie. Najlepsi tancerze i tancerki zostali nagrodzeni m.in. zaproszeniami na romantyczne kolacje we dwoje w najlepszych tarnowskich restauracjach.

We wszystkich imprezach wzięło udział ponad 600 osób, w tym goście z Tych, Krosna, Brzeska i Dębicy. Relację z sobotniego spotkania ?Zakochanych w Tarnowie? można było obejrzeć w niedzielnych wiadomościach TVP Kraków.

Więcej zdjęć z Wystawy?
Więcej zdjęć z epicentrum CZUŁOŚCI
Więcej zdjęć z Biesiady

Wracaj
copyright © Stowarzyszenie KANON