Facebook
AKTUALNOŚCI
Na jesień najlepszym lekarstwem jest ? kreatywność
22.10.2012

W niedzielę, 21 października w tarnowskim teatrze odbyło się trzecie w tym roku widowisko ?Zakochani w Tarnowie?. Głównym mottem spotkania było kolejne hasło ? klucz tegorocznej edycji projektu ? KREATYWNOŚĆ.

Na scenie zaprezentowali się goście z Krakowa ? grupa Ad Hoc, która rozbawiła publiczność swoimi scenkami na temat kreatywności w stosunkach damsko-męskich.
O swoich doświadczeniach w pracy z narzeczonymi i małżeństwami opowiedzieli Sylwia i Dominik którym dzielnie asystowała córka Hania.
Kreatywność w muzyce zaprezentowali wirtuozi instrumentów dętych tworzący od wielu lat jazzowy nastrój w Tarnowie ? zespół Leliwa Jazz Band.
Ukoronowaniem ciekawego i zaskakującego programu widowiska był występ Andrzeja Krzywego ? wokalisty zespołu De Mono, który jak za dawnych lat zaśpiewał swoje piosenki z gitarą w ręku.

Dodatkową atrakcją widowiska było rozlosowanie cennych nagród wśród osób, które zakupiły w ten wieczór cegiełki na budowę hospicjum ?Via Spei? w Tarnowie. Wśród nich znalazły się m.in. zaproszenie na kolację w restauracji Tatrzańska, sesja zdjęciowa dla zakochanych w studio fotograficznym pana Piotra Grzyba, biżuteria z firmy jubilerskiej Sulowscy, zaproszenie do salonu fryzjersko-kosmetycznego METAMORFOZA oraz weekend w Zakopanem dla pary ufundowany przez firmy Sigma Travel i Novellus ? dealera samochodów Nissan.

Organizatorzy zapraszają Tarnowian na czwartą ? zimową edycję spotkań ?Zakochanych w Tarnowie?, która odbędzie się w lutym 2013 roku. Tematem zimowego spotkania będzie ostatnie hasło ? klucz tegorocznego programu tj. WIERNOŚĆ.

Więcej zdjęć?

Wracaj
copyright © Stowarzyszenie KANON