Facebook
AKTUALNOŚCI
Otwarte warsztaty "Decoupage"
02.12.2013

W sobotę 23 oraz 30 listopada w Mościckim Ośrodku Szkoleniowo-Terapeutycznym (MOST) zainicjowano serię otwartych warsztatów "Decoupage" prowadzonych przez panią Joannę Stańczyk.

W pierwszych dwóch warsztatach wzięło udział łącznie 27 osób w wieku od 10 do 82 lat. Efektem ponad czterogodzinnej pracy pod okiem instruktora były indywidualnie wykonane ozdobne butelki ze świątecznymi motywami, a na drugim spotkaniu uczestnicy przygotowali świąteczne bombki oraz świece. Spotkania potwierdziły dodatkowe zalety miedzy pokoleniowej integracji dając możliwość nawiązania nowych znajomości przy wspólnej pracy.

Kolejne warsztaty "Na Moście" odbędą się 5 i 12 grudnia. Od stycznia 2014 roku Stowarzyszenie zamierza kontynuować cykliczne warsztaty "Decoupage" jeden raz w miesiącu.

Warsztaty Decoupage dla Mościczan to kolejna inicjatywa Stowarzyszenia KANON, które od września tego roku prowadzi Moscicki Ośrodek Szkoleniowo - Terapeutyczny przy ulicy Zbylitowskiej 5. Oferta "Na Moście" zostanie poszerzona w roku 2014 o dodatkowe zajęcia artystyczne i edukacyjne oraz cykliczne spotkania dla młodzieży i dorosłych z cyklu "Psychologia na co dzień" oraz "Medycyna na co dzień".

Wracaj
copyright © Stowarzyszenie KANON