Pierwsze Forum na MOŚCIE
14.12.2013
W sobotę 14 grudnia w Mościckim Ośrodku Szkoleniowo-Terapeutycznym odbyło się pierwsze forum pod hasłem "RODZINA W CENTRUM". W trzech blokach tematycznych zaprezentowali się liderzy projektów realizowanych w Mościcach. których wspólnym mianownikiem jest troska o rodzinę i jej przyszłość.
Mościcki Ośrodek Szkoleniowo-Terapeutyczny znany jako "MOST" jest miejscem spotkań wielu grup wiekowych i tematycznych. Oferta Stowarzyszenia KANON, które jest animatorem tego ośrodka, stale się poszerza. W 2014 roku na MOŚCIE będą się odbywały zajęcia edukacyjne, artystyczne i naukowe dedykowane dla dzieci i młodzieży, małżeństw i rodzin oraz seniorów.
Pierwsze forum było też okazją do uruchomienia strony internetowej www.most.moscice.pl, na której znajdą się szczegółowe informacje na temat działalności MOSTu oraz plan zajęć dla wszystkich grup wiekowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą MOSTu na nowym portalu.