Facebook
AKTUALNOŚCI
Sport + Edukacja + Biznes = "Mościce 2020"
21.01.2014

W poniedziałek, 20 stycznia w Willi Eugeniusza Kwiatkowskiego odbyło się trzecie spotkanie organizacji działających w Mościcach i dla Mościc w ramach tzw. Forum Organizacji "Mościce 2020".

Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele 15 organizacji i instytucji a wśród nich Wiceprezes Grupy Azoty S.A. pan Witold Szczypiński, dyrektorzy mościckich szkół, firm a także przedstawiciele tarnowskiego magistratu - Dyrektor Wydziału Rozwoju Miasta Tarnowa, pan Krzysztof Madej oraz Dyrektor Wydziału Sportu, pan Marek Baran.

Uczestnicy spotkania zapoznali się z dotychczasowymi rezultatami pracy Forum, a następnie przystąpili do omówienia najważniejszych inicjatyw w dwóch obszarach, które uzyskały najwiekszą liczbę głosów w ankiecie przeprowadzonej na drugim spotkaniu Forum oraz poprzez portal moscice.pl w grudniu ubiegłego roku. Były to Sport i Rekreacja + Edukacja oraz Infrastruktura + Przedsiębiorczość.

Prace w obu zespołach będą kontynuowane na kolejnym spotkaniu zaplanowanym na przełom marca i kwietnia tego roku. Tymczasem wstępne wnioski Forum można ująć w skrócie w poniższym równaniu wyznaczającym dalszy kierunek działań:

Sport + Edukacja + Biznes = "Mościce 2020"

Forum Organizacji "Mościce 2020" jest obywatelską inicjatywą animowaną przez Stowarzyszenie KANON oraz Grupę Azoty S.A. we współpracy z portalem moscice.pl.

Wracaj
copyright © Stowarzyszenie KANON