AKTUALNOŚCI
Dzieci z "Atelier na MOŚCIE" przyniosły do kościoła swoją palmę
14.04.2014

W minioną sobotę (12.04.2014) przed Niedzielą Palmową w ramach sobotnich zajęć plastycznych "ATELIER NA MOŚCIE" w Mościcach stworzona została niepowtarzalna palma.

Dzieci, uczestniczące regularnie w warsztatach plastycznych pod kierunkiem mgr Agnieszki Zając, ciekawie i twórczo spędzają sobotnie południa. Rozmaitych plastycznych zajęć i technik jest tu pod dostatkiem na każdym spotkaniu. Wspólnie przyozdobiona palma wzięła oczywiście udział w konkursie palm w Niedzielę Palmową w Parafia NMP Królowej Polski w Tarnowie-Mościcach, gdzie warsztaty prowadzone są w Mościckim Ośrodku Szkoleniowo-Terapeutycznym "MOST". Dzieci z "Atelier" ze swoją Panią Agnieszką trzymały się razem zwartą grupą wokół wyróżniającej się palemki. Nietuzinkowa palma została zauważona i doceniona w tradycyjnym konkursie rozstrzygniętym po zakończeniu południowej Mszy dla dzieci, na którą także tłumnie lubią chodzić dorośli.

Zajęcia plastyczne "Atelier na MOŚCIE" w Mościckim Ośrodku Szkoleniowo-Terapeutycznym odbywają się w ramach AKADEMII ROZWOJU TALENTU "ART". Jest to nowa propozycja Stowarzyszenia KANON dla dzieci i młodzieży, której celem jest odkrywanie talentów i rozwijanie nowych umiejętności artystycznych. Jest to także znakomity sposób na weekendową rozrywkę dla dzieci, które lubią kreatywnie spędzać czas.

W ramach Akademii w 2014 roku zajęcia odbywają się w trakcie dwóch semestrów (oprócz wakacji), w trzech grupach tematycznych: plastyka, muzyka i drama. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, doświadczonych w pracy z utalentowanymi dziećmi i młodzieżą.

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę w godz. 10.00-12.00. Skierowane są do dzieci w wieku 9-15 lat.

Projekt współfinansowany jest z budżetu Miasta Tarnowa.

Fot. Multi-Redakcja Zuzanna Krawiec

Wracaj
copyright ? Stowarzyszenie KANON