AKTUALNOŚCI
Sztuka na Moście
07.07.2014

W piątek 27 czerwca w auli Mościckiego Ośrodka Szkoleniowo - Terapeutycznego odbyło pierwsze przedstawienie przygotowane przez uczestników "Akademii Rozwoju Talentu - ART", która rozpoczęła swoją działalność w lutym 2014 roku.

Przedstawienie pt. "Czerwony Kapturek - śpiewająco" zostało przygotowane jako praca zespołowa trzech grup systematycznie pracujących w ośrodku. Przedstawienie przygotowano w oparciu o "Bajki Samograjki" Jana Brzechwy i autorski scenariusz.

"Grupa plastyczna" prowadzona przez panią mgr. Agnieszkę Zając przygotowała scenografię oraz włączyła się w przedstawwienie w roli statystów.
"Grupa muzyczna" prowadzona przez panią mgr. Katarzynę Sroka przygotowała piosenki, które zostały wykonane w trakcie przedstawienia.
I wreszcie "Grupa Teatralna" prowadzona przez panią mgr. Magdalenę Wajda przedstawiła nową - autorską wersję bajki o Czerwonym Kapturku, która zdobyła uznanie zebranej publiczności.

"Akademia Rozwoju Talentu - ART" realizowana jest przez Stowarzyszenie KANON w ramach zadania publicznego współfinansowanego z budżetu Miasta Tarnowa na rok 2014. Zajęcia w Akademii odbywają się w każdą sobotę od godziny 10.00 do 12.00 z wyłączeniem wakacji szkolnych.

Nabór do trzech grup na zajęcia od września 2014 roku rozpocznie się od 25 sierpnia 2014 roku. Wszelkie pytania i zgłoszenia należy kierować na adres iwonas@pro.onet.pl lub telefonicznie (+48 603 953 185).

 

 

Wracaj
copyright ? Stowarzyszenie KANON