Facebook
AKTUALNOŚCI
Zachwyt - czyli Wiosenne Spotkania Zakochanych w Tarnowie
28.03.2012

Czy Tarnów może stać się dla zakochanych polską Wenecją? Oczywiście, że tak. A wszystko za sprawą nadchodzących wydarzeń i zaproszonych na nie gości z Polski ? MUMIO, Tomasza Zubilewicza, aktora Tomasza Schimscheinera, reżysera Macieja Piwowarczuka oraz grupy MONK.

Stowarzyszenie KANON zaprasza mieszkańców Tarnowa i gości z całej Polski na trzy wyjątkowe spotkania, realizowane w ramach projektu ?Zakochani w Tarnowie?.

Pierwsze z nich to historia miłosna, rodem z Tarnowa, najwybitniejszego polskiego filozofa Kazimierza Twardowskiego, opowiedziana przez młodzież z tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych. Premiera spektaklu pt. ?Miłość zapisana w pamiętniku? odbędzie się 12 kwietnia o godz. 13.00, Centrum Sztuki Mościce. Wstęp wolny.

Drugie to widowisko artystyczno ? rozrywkowe pt. ?Powtórka z geometrii Miłości?. Wezmą w nim udział znani w całej Polsce artyści : Jadwiga i Dariusz Basińscy oraz Jacek Borusiński z MUMIO, którzy podpowiedzą jak zainteresować sobą ukochaną osobę i sprawić, by miłosny zachwyt przerodził się w gorące uczucie. Przed publicznością wystąpi też Tomasz Zubilewicz z wiosenną prognozą pogody dla zakochanych. A na koniec piosenki o miłości w wykonaniu zespołu ?MONK?. Zapraszamy w sobotę, 14 kwietnia o godz. 18.00 do Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego. Rezerwacja biletów w cenie 40 zł. na stronie www.zakochaniwtarnowie.pl/rezerwacje.

Wiosenne Spotkania Zakochanych w Tarnowie zakończy wzruszająca opowieść filmowa o miłości młodych Polaków w trudnych czasach powstania warszawskiego pt. ?Epidemia miłości?. Po filmie, którego projekcję zaplanowano na 15 kwietnia w auli PWSZ w Tarnowie, o godz. 16.00, odbędzie się spotkanie z reżyserem Maciejem Piwowarczukiem. Wstęp wolny.

W trakcie wszystkich spotkań, które odbywają się pod patronatami Prezydenta Miasta Tarnowa oraz Wicemarszałka Województwa Małopolskiego, wolontariusze fundacji ?Kromka Chleba? będą sprzedawać cegiełki na rzecz budowy hospicjum ?Via Spei?.

GRUPA AZOTY ? Główny Partner Projektu ?Zakochani w Tarnowie?.

Wracaj
copyright © Stowarzyszenie KANON