Facebook
AKTUALNOŚCI
Powtórka z geometrii miłości - podsumowanie
18.04.2012
Profesjonalna sesja zdjęciowa dla zakochanych, romantyczna kolacja we dwoje oraz zagraniczny weekend to niespodzianki jakie czekały na widzów ?Powtórki z geometrii miłości?.

Za nami wiosenna odsłona ?Zakochanych w Tarnowie?. W jej ramach odbyła się premiera sztuki ?Miłość zapisana w pamiętniku?. Jej reżyserem i zarazem autorką scenariusza była pani Agnieszka Bigos. Scenariusz powstał na podstawie dziennika pisanego w 1881 roku przez Marię Gąsowską, mieszkankę Tarnowa. W spektaklu, obok uczniów z ZST i IV LO w Tarnowie gościnnie wystąpił znany aktor teatralny i telewizyjny Tomasz Schimscheiner. Opiekunami grupy młodych aktorów były panie: Anna Odbierzychleb z IV LO i Paulina Zaucha-Brożek z ZST. Koordynatorem wszystkich prac organizacyjnych oraz przedsięwzięcia była Magdalena Figas.

W sobotę na deskach teatru wystąpił Tomasz Zubilewcz z wiosenną prognozą pogody dla zakochanych. ? Nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednio ubrane osoby ? mówił na spotkaniu. Publiczność wysłuchała też rewelacyjnego występu tarnowskiej grupy ?MONK? oraz zespołu ?MUMIO?. Wśród widzów wylosowano m.in. profesjonalną sesję zdjęciową, kolację dla zakochanych oraz zagraniczny weekend. Ostatnia odsłona wiosennych spotkań to wzruszający film ?Epidemia miłości? w reżyserii Macieja Piwowarczyka o trudnych dziejach miłości z czasów powstania warszawskiego.
W trakcie wszystkich spotkań, które odbywały się pod patronatami Prezydenta Miasta Tarnowa oraz Wicemarszałka Województwa Małopolskiego, wolontariusze fundacji ?Kromka Chleba? sprzedawali cegiełki na rzecz budowy hospicjum ?Via Spei?. Organizatorem widowisk było stowarzyszenia KANON, a pomysłodawcą Dariusz Snopkowski.

Głównym Partnerem projektu "Zakochani w Tarnowie" jest GRUPA AZOTY. Już dziś zapraszamy na letnią odsłonę ?Zakochanych w Tarnowie?, która odbędzie się 23 i 24 czerwca.
Wracaj
copyright © Stowarzyszenie KANON